Bezpečné zacházení s poppers a postup správného čištění povrchů

Poppers (slangově) je oficiálně prodáván jako výkonný čistič různých povrchů, jako například průmyslově zpracované kůže, video hlav a audio hlav. V článku se zaměříme na postup, který byste měli u jednotlivých výrobků aplikovat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Rovněž uvedeme, jak správně zacházet s lahvičkou poppers, aby bylo čištění nejen efektivní, ale především bezpečné.

Poppers lze použít na čištění různých povrchů, ale vždy je nutné následovat doporučení výrobce

USEŇ

 • Poppers odstraňuje nejen skvrny, ale také zápachy.
 • Pokud je to možné, zkuste vytvořit flek stejného původu na vnitřní straně oděvu. Naneste pár kapek čističe a vyčkejte do úplného zaschnutí.
 • Jen v případě, kdy dojde k odstranění skvrn, přejděte k čistění vnější části.
 • Naneste pár kapek na kus hadříku a jemnými, krouživými pohyby odstraňujte vzniklé fleky.
 • Abyste předešli poškození povrchu, vyhněte se vyvíjení nepřiměřeného tlaku.
 • Stejný postup můžete použít i u kombinéz.

AUDIO HLAVY

 • Připravte si vatové tyčinky.
 • Vatovou tyčinku namočte do čističe a začněte s ní opatrně odstraňovat nečistoty, které se na povrchu nacházejí.
 • Nánosy seškrábněte a dočistěte opět napuštěnou vatovou tyčinkou.
 • Na závěr zkontrolujte, že na povrchu nezůstaly žádné chloupky, které by mohly mít později vliv na funkčnost přehrávače.

VIDEO HLAVY

 • U video hlav se k čištění nemohou používat žádné vatové tyčinky, protože chloupky by mohly zařízení nenávratně poškodit.
 • Připravte si papír s hladkým povrchem, na který kápněte jen malé množství čisticího přípravku.
 • Jednou rukou přiložte papír s čističem na hranu video hlavy a druhou rukou zařízením otáčejte, aby došlo k odstranění nánosů po celém obvodu.

SKLENĚNÉ BONGY

 • Rozeberte si bong na jednotlivé díly.
 • Připravte si různě velké kartáče a štětky, které se dostanou do všech záhybů i úzkých částí zařízení.
 • Rozebrané části jednu po druhé důkladně omyjte pod proudem horké vody. Tím by se měly odplavit všechny hrubé nečistoty.
 • K úplnému odstranění použijte pár kapek účinného čističe a kartáče různé velikosti, kterými se dostanete i do špatně přístupných míst.
 • Stejný postup aplikujte i u erotických hraček a pout.

Správné zacházení s čističem

K čištění si připravte ochranné pomůcky na ruce. Pracujte v místnosti, která je dobře větraná. Vždy následujte doporučení výrobce.

Lahvičku s poppers otevírejte vždy jen na pár vteřin. Obsah uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčku. Skladujte v chladu a suchu. Vzhledem k tomu, že produkt je vysoce hořlavý, neměli byste při čištění kouřit. Vyhněte se také manipulaci s otevřeným ohněm.

Poppers neinhalujte. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte a vyhledejte lékařskou pomoc.

Prodejní místa a nejoblíbenější značky

Poppers se vyrábějí a prodávají po celém světě. Do České republiky jsou dováženy nejčastěji z Holandska, Anglie, Japonska, Ameriky a dalších. Mezi světově nejoblíbenější značky se řadí Rush, Jungle Juice, Hardware a Amsterdam.

K nákupu poppers si vždy vybírejte pouze autorizované prodejce. Čtěte recenze zákazníků, kteří produkt zakoupili před vámi a pokud byste měli jakékoliv pochybnosti, raději zvolte jiného prodejce. Inspirujte se tím, jak Češi postupují při výběru e-shopu.

Poprs je složen ze syntetických chemickým látek, které mají skvělé účinky při čištění povrchů, jako je například průmyslově zpracovaná kůže, video hlavy a audio hlavy. Vždy je nutné následovat pokyny výrobce a při čištění dodržovat bezpečnostní doporučení. Jedině tak budete mít jistotu, že způsob, jakým odstraňujete z výrobků nečistoty, je pro daný produkt vhodný a nezhoršujete tím jeho funkčnost. Řada osob čistič inhaluje k navození stejných pocitů, které přináší afrodiziakum. My vám doporučujeme, abyste upřednostnili bylinky a koření, které zvýší chuť na sex.

Použili byste poppers k čištění povrchu, u kterého by to výrobce nedoporučoval?

Miroslav Pravda