Nezapomenutelná masáž penisu, ze které bude Váš partner doslova šílet blahem

Chcete Vašeho partnera obdarovat něčím speciálním a nemůžete přijít na to pravé? V tom případě tu pro Vás máme tip na originální dárek. Nechte se inspirovat naším podrobným návodem a udělejte Vašemu protějšku smyslnou masáž penisu, u které si bude přát, aby nikdy neskončila. Anebo, pokud jste v tomto směru liberální, mu ji dopřejte z rukou profi masérky z www.pleasure-world.com!

Čím je masáž penisu speciální

Jedná se o jednu z nejdiskutovanějších technik napomáhající sexuálnímu zdraví mužů.

BENEFITY PRAVIDELNÉ MASÁŽE:

  • Pozitivně působí na organismus
  • Prospívá k uvolnění napětí a odbourání stresu
  • Pravidelné prokrvení zlepšuje zdravotní stav penisu
  • Vede k hlubšímu prožívání podnětů ze stimulace
  • Masáž je střídavě meditativní a dynamická, čímž muž trénuje svou výdrž

Jak při masáži postupovat krok za krokem

Atmosféra

Vytvoření té správné atmosféry rozhodně nepodceňujte! Na masáž si vyhraďte dostatek času a nikam nespěchejte. Připravte lůžko, na kterém se příjemně leží, aby se partner mohl uvolnit. Zapalte vonné svíčky a pusťte si hudbu, při které se Vám bude dobře relaxovat. Pořiďte si masážní olej – zamezíte tím drsnému tření a Vaše doteky budou pro Vašeho partnera výrazně příjemnější. Vše, co budete k masáži potřebovat, si připravte na samotném začátku, ať nemusíte v průběhu odbíhat a narušovat tím samotný průběh.

Masáž těla

Abyste zážitek co nejvíce prodloužili a vyvrcholení co nejvíce oddálili, začněte s klasickou masáží, jak jste zvyklí. Masážní olej si nejprve zahřejte v dlaních a poté ho aplikujte na záda, ramena, šíje, horní i dolní končetiny. Díky tomu se Váš protějšek uvolní a na to co má přijít se bude ještě více těšit.

Poté přejděte ke stimulaci přední části těla. Důležité je, aby byl Váš partner ve správné poloze. Hlavu mu podepřete polštářem a to stejné je vhodné udělat i v případě hýždí, protože se díky tomu pohodlně dostanete k intimním partiím.

Zázračná a velmi příjemná je také masáž nohou, proto značnou část věnujte i jim.

Masáž penisu

Od masáže nohou a dolních končetin přejděte pozvolna ke stimulaci penisu. Vyzvěte partnera, aby mírně roztáhl nohy a pokrčil je v kolenou. S dostatečným množstvím masážního oleje začněte masírovat vnitřní stranu stehen a postupně se vydejte k intimním partiím.

Aby se penis prokrvil, uchopte ho jemně u kořene palcem a ukazováčkem jedné ruky a postupně jej protahujte směrem k žaludu. Neustále měňte pohyb i tlak. Druhou rukou můžete mezitím stimulovat varlata a hráz. Až dojde k prokrvení, stáhněte opatrně předkožku a pomocí prstů masírujte vrchol penisu, kde je velké množství nervových zakončení, kvůli kterým je tato oblast velmi citlivá na dotek.

Obzvláště citlivé a něžné buďte v oblasti mezi varlaty a análním otvorem, kde se nachází bod G. Jednou rukou masírujte penis a druhou tuto oblast. Podle reakcí partnera poznáte, kdy je vhodné a žádoucí trochu přitlačit, zrychlit apod.

Vyvrcholení

Cílem není dosáhnout co nejrychleji vyvrcholení. Naopak se snažte celý zážitek co nejvíce prodloužit a samotné vyvrcholení oddálit. V momentě kdy bude zakončení masáže nevyhnutelné, pokračujte jednou rukou v masáži penisu a druhou rukou drážděte oblast bodu G. Tímto způsobem se postaráte o to, že samotný orgasmus bude výrazně intenzivnější a delší.

Poté nechte Vaši polovičku alespoň 10 minut v klidu ležet a relaxovat, aby mohl vstřebat zážitky uplynulých desítek minut.

Hrubou a nevhodně provedenou masáží byste mohli svému partnerovi uškodit, a proto vždy postupujte citlivě a řiďte se projevy a pokyny Vašeho partnera. V masáži intimních partií se můžete střídat. Jsou skvělou předehrou pohlavního styku a prostředkem k ozvláštnění Vašeho milostného vztahu. Zjistěte také, jak postupovat při masáži prostaty.

Máte nějaké zkušenosti s masážemi tohoto typu? Dovedete si představit, že byste svou polovičku poslali do masážního salonu, kde se na tento typ masáže specializují?

Miroslav Pravda