Co všechno můžete očekávat od japonské erotické masáže Nuru, hluboké relaxace s nádechem orientu

Japonská erotická masáž v sobě spojuje všechny příjemné prvky klasických i dalších erotických masáží. Dostáváte se při ní do stavu hluboké relaxace, odbouráváte stres, napětí i psychické bloky. Poznáváte své vlastní tělo i jeho potřeby. Dostává se vám nevídané rozkoše a to vše pod vedením klasifikované masérky, která k uvolnění svalů a navození příjemných pocitů nepoužívá jen své ruce, ale celé své tělo. Odhalte tajemství nuru masáže a zjistěte, na co všechno se v rámci hodinové procedury můžete těšit.

Tajemství japonské erotické masáže

Japonská nuru masáž je vzrušující především díky technikám, které se při ní aplikují. Masérka i klient jsou nazí a k masáži se nepoužívají pouze prsty a dlaně, ale také zadeček, prsa, bříško a další části těla.

Celý prožitek je velmi intenzivní díky speciálnímu nuru gelu, který svou hustou konzistencí připomíná lubrikant a umožňuje tření tělo o tělo. V průběhu masérka používá celou svou váhu a po klientovi se doslova klouže.

Výhodou originálního nuru gelu je také přírodní složení. Díky tomu může být použit i u osob s citlivou pokožkou, nebo u osob, které trpí alergiemi. Gel zanechává pokožku hydratovanou a příjemně hebkou.

Oleje, které můžete použít k hydrataci pokožky, ale své uplatnění najdou i v kuchyni.

Průběh masáže v erotickém salonu

Společná sprcha či koupel

Nejen z hygienických důvodů, ale také kvůli celkovému uvolnění, odbourání stresu a zvláčnění pokožky. Díky teplé koupeli je tělo připravené na masáž. V průběhu dochází k jemnému masírování ztuhlých svalů.

Přemístění na podložku

Vaše kroky vedou na připravenou podložku v příjemně vytopené místnosti s tlumeným světlem. Celková atmosféra je dotvořena hudbou s relaxačními tóny.

Podložka má speciálně upravený povrch, aby do sebe neabsorbovala gel, který na vás bude masérka aplikovat. Nemusíte se bát toho, že by vám během masáže bylo chladno, protože podložka má vyhřívací funkci. Teplo vám bude i díky tření vašeho a masérky těla.

Masáž

K prvotnímu uvolnění dojde díky roztírání gelu a hnětení kůže zad ramen a šíje. Později masérka přejde k intenzivnímu tření pomocí celého svého těla. Zhruba v půlce procedury se otočíte na záda a dojde ke stimulaci přední části těla.

Masérka věnuje značnou část masáže vašim intimním partiím. U mužů tím dochází k navození stejných pocitů, které běžně mívají při milování, a proto často dochází k vyvrcholení. Tím ale masáž nekončí. Díky pokračující stimulaci se vám dostane intenzivního prožitku.

Závěr procedury

Příjemný zážitek je ukončen sprchou, při které ze sebe smyjete nuru gel. Sprchu můžete absolvovat s masérkou, nebo v soukromí a nechat doznít příjemné pocity, které vám masáž přinesla.

Pravidla, která je nutné respektovat

Je nutné si uvědomit, že jdete na erotickou masáž, od které nemůžete očekávat sex. Nikdy proto nezkoušejte masérce dávat návrhy. Došlo by k předčasnému ukončení procedury.

Od erotické masáže neočekávejte ani líbání, orální sex, ani jiné sexuální prvky, které by byly nad rámec samotné procedury.

Délka trvání masáže a cena

Délka nuru masáží se pohybuje nejčastěji okolo 60 – 90 minut. V závislosti na tom je následně stanovena i konečná cena. V pražských salonech zaplatíte v průměru kolem 2 000 Kč.

Teď už víte, v čem spočívá tajemství nuru masáže, která pochází původem z Asie, odkud se později dostala do Ameriky a Evropy. Tato procedura je v základní nabídce řady nejen pražských erotických salonu, a tak je opravdu z čeho vybírat. V článku jste se seznámili s průběhem a pravidly, která je nutné ctít. Vždy se ujistěte, že přesně víte, jakou proceduru si objednáváte, abyste nedopadli jako tento turista.

A pokud nemáte ponětí, kde profesionály pro takovou masáž shánět, pak pro vás máme ještě jeden odkaz: www.pleasure-world.com.

Některá studia nabízejí erotickou masáž pro páry. Navštívili byste ji, nebo byste si zážitek vychutnali raději sami s masérkou?

Miroslav Pravda